Kontakt


Har du några frågor om vårt sortiment eller är du intresserad av att börja
sälja godis från Bubs? Kontakta oss så hjälper vi dig.

Kontaktpersoner

VD, Marknadschef:
Henrik Elfwing 070 – 642 88 84, henrik@bubs.se

Försäljningschef: Tobias Lilja 0725-05 11 27, tobias@bubs.se

Försäljning: Gabriel Lahdo 0704-46 60 58, gabriel@bubs.se

Order: Sanna Lindström 036-31 83 32, sanna@bubs.se

Produktutveckling: Ulrik Lindström 036-31 83 33, ulrik@bubs.se

Kvalitet, miljö: Virginia Penca 036-31 83 36, virginia@bubs.se

Produktion: Philip Henning 036-3320746, philip@bubs.se

Teknik: Stefan Lindström 036-31 83 30, stefan@bubs.se

Adress

Bubs godis AB
Betavägen 4
556 52 Jönköping

Tel: 036-31 83 31
Fax: 036-31 83 39
bubs@bubs.se

Karta

Visa stor karta